Opinie Klientów

Opinie Klientów

Miałem okazję brać udział w warsztatach „Efektywne Zarządzanie Karierą” prowadzonych przez znakomitych trenerów: Agnieszkę Piątkowską oraz Michała Piątkowskiego z Big Fish. Szczerze polecam udział wszystkim tym, którzy pragną świadomie zarządzać nie tylko własną karierą ale także wizerunkiem oraz rozwojem zawodowym. Wiedza w bardzo przystępny sposób przekazywana przez oboje trenerów jest nieoceniona. W trakcie trwania warsztatów uzyskuje się umiejętności oraz dostęp do narzędzi , które w znaczący sposób wspomagają proces zarządzania własną  karierą oraz wiedzę o obecnym rynku pracy. To unikatowe doświadczenie wyzwala refleksje , jakich nie  byłoby szans wypracować samodzielnie. Udział w warsztatach jest jedną z najlepszych inwestycji jakie miałem okazję w ostatnim czasie dokonać.

Paweł C.
Dyrektor Zakupów


Z pełną odpowiedzialnością polecam warsztaty prowadzone przez Firmę Big Fish. Cieszę się, że się na nie zdecydowałem i to od pierwszych zająć. Sądzę, że była to jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu. Dostałem bardzo dużą dawkę nowej wiedzy, zrozumiałem punkt widzenia firm rekrutujących i pracodawców. Wiedza, którą zdobyłem była odpowiednio przeanalizowana i przekazana w bardzo przyjemny i dostępny sposób. Prowadzący byli bardzo zaangażowani - absolutnie profesjonalne podejście.

Jeśli ktokolwiek myśli poważnie o swoim rozwoju zawodowym nie może pominąć tych warsztatów. Dziękuję za możliwość udziału w 1 Edycji.

Paweł W - Manager,
Purchasing Category Group - Operation


Mój udział w pierwszej edycji warsztatów prowadzonych przez Agnieszkę i Michała Piątkowskich pt." Trening Kariery - Efektywne Zarządzanie Karierą", które odbywały sie w okresie 23 stycznia - 13 marca 2014 r w siedzibie PSML, uważam za najlepsza inwestycje, jak dotąd, w mój rozwój osobisty. W sposób bardzo przystępny i umożliwiający wymianę doświadczeń i zadawanie pytań. Prowadzący przeprowadzili uczestników przez meandry dzisiejszego rynku pracy. Dla kogoś kto tak jak ja dłużej niż 5 lat aktywnie nie poszukiwał pracy te warsztaty to czysty zysk ogromnej wiedzy o tym jakiego profilu pracownika poszukują pracodawcy oraz możliwość zweryfikowania wszystkiego tego co do tej pory sądził o procesie rekrutacyjnym i postrzeganiu siebie przez pryzmat własnego doświadczenia zawodowego i osiągniętych sukcesów.

Serdecznie polecam Wszystkim, którzy zastanawiają się nad zmianą pracy, ale także tym którzy w aktualnym miejscu pracy chcą się rozwijać i kreować własną markę.

Monika B.
Dyrektor Biura Zakupów i Zarządzania Dostawcami


Michała znam od lat, ale rozmowy na temat zarządzania moją karierą prowadzimy od kilku miesięcy. Michał to osoba o dużej wiedzy i zaangażowaniu. Jego kompetencje pozwoliły mi zrealizować wiele celów i przedsięwzięć zawodowych. Rozmowy, które prowadziliśmy otworzyły mi oczy na wiele aspektów w zarządzaniu swoją karierą w sektorze farmaceutycznym. Rzadko spotyka się osoby z takim podejściem i wiedzą w zakresie budowania kariery. Brałem udział w wielu szkoleniach na przestrzeni lat i mogę śmiało powiedzieć, że coaching indywidualny jak i szkolenia prowadzone zarówno przez Michała jak i Agnieszkę są na najwyższym poziomie. Polecam współprace z Ready to Jump z czystym sumieniem.

Pozdrawiam. Rafał A.
branża farmaceutyczna.


Chciałabym wszystkim polecić warsztat „Efektywne zarządzanie własną karierą”, ponieważ jest to moim zdaniem nowość na rynku. Warsztaty „zmuszają” uczestnika do rzetelnej samooceny oraz   dostarczają praktycznych narzędzi do wykorzystania, dzięki którym można się dobrze przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto można się na nich nauczyć jak w dzisiejszych czasach poruszać się po rynku pracy i zostać zauważonym

Renata D.
Dyrektor ds. Zakupów


Jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość, albo potrzebujesz inspiracji nad swoim personalnym brandingiem – jest to szkolenie właśnie dla Ciebie. Nie spotkałam na rynku szkoleniowym podobnej oferty. Szkolenie to programowo kilka wieczorów, które okazały się znakomitą inwestycją w siebie. Profesjonalne warsztaty, wysokie kompetencje prowadzących, otwartość i nowatorskie podejście – to zachęta do pracy i refleksji nad własną karierą. Szczerze polecam, bo jest to interesująca praca nad własnym warsztatem zawodowym, poszerzeniem kompetencji (nie tylko w ramach aktualnej pracy), rozważniejszym planowaniem rozmów i przede wszystkim budowaniu swojej Marki. Jeżeli mamy być skuteczni doradzać nam powinni najlepsi  (…). Warto

Monika O.
Purchasing Manager


"Trening Kariery" to niesamowicie zaskakująca podróż ujawniająca kulisy współczesnej rekrutacji. Intrygujące i bardzo pouczające warsztaty pokazują jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy wykorzystując nowe technologie, budując Personal Branding i spełniając międzynarodowe standardy.

Szczególnie polecam tym, którzy nie chcą aby ich kariera zawodowa pozostała w tyle za dynamicznie zmieniającym się światem rekrutacji. Ten trening nauczy każdego jak w ciągu 6 kluczowych sekund nie zmarnować swojej szansy na wymarzoną pracę. 

Lidia Z.
Dyrektor Zakupów


Byłem klientem Pana Michała i muszę rzec, iż otworzył mi oczy na wiele kwestii, które wydawały mi się oczywiste a były przeze mnie bagatelizowane. Sposób przygotowania potencjalnego klienta przez Pana Michała, do poszukiwań nowych wyzwań jest bardzo profesjonalny i wart poświęconego czasu.

Paweł K.
Retail


Bardzo dziękuje za spotkanie i efektowne rzetelne i profesjonalne rady oraz krótki wykład na temat szukania pracy. Bardzo mi to pomogło w znalezieniu pracy. Pana wiedza i doświadczenie jest olbrzymia i przynosi efekt.

Marcin Z.
Administracja


Michał Piątkowski jest osobą, która łączy w sobie cechy wytrawnego doradcy, stratega, eksperta oraz zaufanego partnera w biznesie. Ogromny nacisk kładzie na kreowanie wartości i budowanie długoterminowych relacji z klientami. Koncentruje się na należytym wykorzystaniu wiedzy co pozwala mu być ekspertem w swojej dziedzinie. Umiejętnie wchodzi w "skórę klienta", śledząc bieżące trendy na rynkach swoich klientów i prezentuje właściwe rozwiązania.

Olga S.
Project Manager, Farmacja


Pan Michał Piatkowski jest jednym z najlepszych i rzeczywiście zaangażowanych profesjonalistów, z jakimi zetknąłem się w trakcie mojej dotychczasowej 30-letniej karierze zawodowej.

Stanisław R.
Finanse


Otrzymałem jasne i klarowne wskazówki dotyczące rozwoju mojej kariery zawodowej, które postaram się w pełni wykorzystać. Pan Michał przygotował również dla mnie profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Dzięki naszej współpracy uświadomiłem sobie jakiego rodzaju kompetencje posiadam oraz ustaliłem cel swojego rozwoju zawodowego. Pan Michał w pełni wykorzystuje swoje doświadczenie rekrutacyjne, znajomość rynku pracy oraz wysokie zdolności interpersonalne  proponując ciekawe i nieszablonowe rozwiązania.

Współpraca przebiegała w bardzo życzliwej, pełnej zaufania atmosferze. Bardzo wysoko oceniam nowoczesny i skuteczny sposób prowadzania doradztwa w karierze przez Pana Michała Piątkowskiego, i z pełnym przekonaniem rekomenduję go jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera dbającego o wysoki poziom obsługi klienta.

Andrzej P.
Security Sector