Szkolenia/Warsztaty/Rozwój pracowników

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenie biznesowe dostarczane zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, dedykowane zarówno pracownikom firm lokalnych i międzynarodowych jak i pracownikom instytucji oraz urzędów. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia zarówno w większych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk jak i w mniejszych miastach i miejscowościach. Tagi: szkolenia dla biznesu, szkolenia dla firm, szkolenie analiza transakcyjna, szkolenie team building, szkolenie z komunikacji, szkolenie zarządzanie zespołem, warsztaty budowanie zespołu, szkolenia biznesowe warszawa, szkolenia dla firm warszawa, szkolenia otwarte warszawa, szkolenie analiza transakcyjna.

Czytaj więcej
Executive Coaching/Team Coaching

Executive Coaching/Team Coaching

Nasza usługa coachingowa, jest dedykowana zarówno kadrze menedżerskiej, osobom pełniącym strategiczne funkcje w organizacji jak i zespołom (rozproszonym geograficznie czy zróżnicowanym pod względem np. kulturowym, etnicznym czy pokoleniowym).

Czytaj więcej
Development Center

Development Center

Nasza usługa DC obejmuje: definicję kluczowych kompetencji, ich wskaźników behawioralnych i skali oceny / projektowanie sesji DC: przygotowanie narzędzi/ zadań do oceny kompetencji / przeprowadzenie DC / analizę wyników i dokonanie oceny w zespole asesorskim / opracowanie raportów dla klienta i uczestników / udzielenie informacji zwrotnych uczestnikom DC / podsumowanie sesji i udzielenie naszych rekomendacji

Czytaj więcej